Nasza firma oferuje sprzęt do znakowania produktów, a także sprzęt do etykietowania.

Jurshen jest wyłącznym przedstawicielem RN Mark (Kanada) i LEAD TECH (Chiny) w Polsce i na Białorusi. Firmy te są producentami urządzeń do znakowania przemysłowego.

RN Mark INC to kanadyjski producent, twórca technologii i urządzeń własnej produkcji. Na rynku istnieje od 2002 roku i posiadają dystrybutorów 45 krajach na całym świecie. Główni klienci to: Bel Group (Babybel, Kiri i inne marki), Mondelez Group (Belvita, Oreo, Alpen Gold, Barni i inne marki), Ikea, Total (Elf), Castrol, Jacobs, Windsor Machine Group i inne firmy

LEAD TECH to firma działająca na rynku od 2011 roku zajmująca się badaniami, produkcją drukarek atramentowych (CIJ) oraz urządzeń do znakowania laserowego.

Sprzęt ten umożliwia wysokiej jakości nadruk: kodów kreskowych, kodów QR, logotypów, tekstu, daty, wydruk dostarczonej bazy danych lub konfigurację bazy danych i jej dalszy wydruk, indywidualne oznakowanie wyrobów medycznych (UDI) i wiele więcej.

Yurshen oferuje:

  • szeroka gama niezawodnych, opłacalnych, wysokiej jakości drukarek atramentowych małych i dużych znaków w przystępnych cenach. (DOD, TIJ, CIJ)
  • niezawodny sprzęt wykorzystujący tylko wysokiej jakości części z Kanady, Wielkiej Brytanii, Japonii. Okres gwarancji na wszystkie urządzenia wynosi 2 lata.
  • sprzęt do etykietowania
  • w zależności od specyfiki produkcji i życzeń klientów, możemy zaoferować dowolne rozwiązanie korzystne dla obu stron.
  • wsparcie techniczne 24 godziny na dobę
  • Indywidualne podejście do każdego klienta