Previous
Next

Videos of applicators

Videos of applicators

JURSHEN to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostawach materiałów eksploatacyjnych (atramenty, rozpuszczalniki) do urządzeń znakujących produkowanych przez Videojet, Willett, Domino, Hitachi, Linx, Imaje i wiele innych marek. Naszym klientom oferujemy, serwis i konserwacje sprzętu znakującego wyżej wymienionych drukarek.

Dzień dobry Państwo, nasza firma Jurshen oferuje profesjonalny serwis pogwarancyjny drukarek przemysłowych takich marek jak Hitachi,Videojet, Linx, Domino.

Naszym celem jest zagwarantowanie Klientom prawidłowego funkcjonowania drukarek przemysłowych na zakładzie produkcyjnym. Bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy, udzielając gwarancj  na wykonywane prace serwisowe.

Oferujemy obsługę serwisową zarówno w okresie pogwarancyjnym. Warunki gwarancji ustalane są indywidualnie w zależności od wykonanych prac serwisowych.

Wsparcie techniczne i prace serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowanych, kompetentnych specjalistów z bogatym doswiadczeniem. Nasi serwisanci dzięki  szkoleniom i długoletniej pracy serwisowej rozwiążą najtrudniejsze problemy które mogą wystąpić na urzadzeniach znakujących w zakładach produkcyjnych. Prace serwisowe w zależności od klienta wykonujemy na zakładzie produkcyjnym lub w naszym warsztacie serwisowym. Na czas prac serwisowych udostępniamy klijentom nasze zastepcze drukarki Videojet, Linx, Hitachi, Lead Tech.

Regularne przeprowadzanie działań profilaktycznych to najlepszy sposób utrzymania wysokiej wydajności.

Zakres usług:

  • Przeglądy okresowe sprzętu
  • Diagnostyka i naprawa wszystkich typów oferowanych urządzeń
  • Wymiana uszkodzonego sprzętu
  • Sprzęt zastępczy na czas naprawy

Firma YURSHEN M&M jest przedstawicielem na rynku polskim firm: Needham Inc Ltd (Wielka Brytania), CMS (Francja), RN MARK (Kanada), Leadtech (Chiny), Arni-grup (Rosja).

WHY SHOULD YOU COOPERATE WITH US?

Discounts

We have a wide range of consumables to meet the expectations of all our customers

Consulting

A team of engineers with years of experience will handle any problem

Individual approach

A team of engineers with years of experience will handle any problem

Saving

Współpracując z Jurshen M&M oszczędzasz dużo pieniędzy